Wystarczy

Re: Wystarczy

Postprzez Ginger » środa, 9 maja 2012, 18:12

Przykro mi, Lori, ale całkowicie Cię rozumiem. Zrobiłam to samo, bo też już się tutaj dusiłam.
Nie ma sensu robić czegoś na siłę. Jesteś dobrą adminką, ale wiem, że każdy ma swoje granice. Dobrze się z Tobą współpracowało. Może znajdzie się teraz jakiś odważny, który podejmie się zadania utrzymania tego forum w ryzach.

BTW, nie obchodzi mnie, kto ma phorum jest uprzywilejowany, a kto nie. Chcę po prostu być fanką Michała, jeździć na koncerty i wspierać go. Jestem przekonana, że on jest tak samo zmęczony tymi podziałami, jak i ja, więc nie zamierzam w tym uczestniczyć.

Utożsamiałam się kiedyś z tym forum, ale już tego nie robię. Czasem lepiej uniezależnić się od wszystkiego i iść swoją drogą. Piszę czasem tutaj, bo forum jest mi bliższe niż np. socjum, i wciąż żywię dużą sympatię do wielu jego użytkowników, ale nie czuję się już jego częścią.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Postprzez » środa, 9 maja 2012, 18:12

 

Re: Wystarczy

Postprzez gingers » środa, 9 maja 2012, 18:23

Smutne, za niedługo nikt nie będzie się czuł częścią tego forum :cry:
Zostaną tylko Ci, którzy z fb-kiem nie mają nic wspólnego :wink:

A pamiętam jak powstawało to forum, brakuje tu tych wszystkich osób, mam na myśli Kasjopea, scarlet44, Agę, Matematyczka, Obiektywna, Roxi, Angie, Ruda, Thewiz i wiele innych.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Wystarczy

Postprzez Litek_ » środa, 9 maja 2012, 18:25

Też kurczę nie wiem co napisać... Szkoda, że rezygnujesz, bo byłaś dobrym adminem, chociaż rozumiem dlaczego podjęłaś taką decyzję... Cieszę się, że nie odchodzisz i zostajesz jednak na forum... :)

I nie wiem co jeszcze dodać. Po prostu nigdy nie rozumiałam fenomenu zrzeszania sie ludzi w grupy :roll:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Wystarczy

Postprzez Aganderas » środa, 9 maja 2012, 18:26

Ginger, a ja się zastanawiam, co to są te - ryzy :shock:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Wystarczy

Postprzez wolfik » środa, 9 maja 2012, 18:27

chyba tak- ja tam za fb nie przepadam :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Wystarczy

Postprzez Aganderas » środa, 9 maja 2012, 18:29

A ja siedzę u siebie ewentualnie i na niczyje inne tablice nie chodzę, np. do Michała :wink: (chyba mnie to ratuje)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Wystarczy

Postprzez Sun » środa, 9 maja 2012, 18:43

Lori, ja też bardzo dziękuję- za wiele miesięcy zaangażowania, opanowania i dobrej woli Obrazek
Naprawdę Cię podziwiam za stoicki spokój i szczere chęci w niejednej sytuacji.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Wystarczy

Postprzez cukierek » środa, 9 maja 2012, 18:46

Lori napisał(a):Wierzę, że cukierek poradzi sobie z adminowaniem, zresztą spełnia się w tej roli bardzo dobrze. Ewentualnie wybierze kogoś na moje miejsce. Zuza, jesteś świetną osobą, którą lubię i szanuję. Może masz siłę, by trzymać to wszystko w ryzach. Poza tym Tobie będzie łatwiej z różnych względów. Mam nadzieję, że pogadamy w Krotoszynie :)


Cukierkowi rece opadaja. Bo Cukierek ma tez dosc i ma tylko jedna dobe.
Az za dobrze rozumiem chec odejscia Twa, w sensie albo na poziomie zdystansowania sie od sprzeczek i zatargow. Powiem tak, to jest twoja decyzja, ok.
Jezeli sa osoby co sa zadowolone z takiego obrotu sprawy, ja do nich nie naleze, gdyz uwazam, ze w styuacji w jakiej phorumowo jestesmy, potrzebna byla rownowaga ( z obu stron )
Teraz bede miala jeszcze wieksze cisneinie, by moje poczynania byly obiektywne w miare, a majac kogos jak ciebie, byl rownowaznik.
Ponadtto uwazam, ze swoja funkcje pelnilas dobrze.
Nie wiem czy mi latwiej bedzie z roznych wzgledow. Nie mam sily, jako admin powinnam byla uprzatnac burdel w watku o JG, albo niedopuszczac do ciaglego rozdmuchiwania tego tutaj.

To forum ma problemy, dlatego poniewaz ciagle sa TU robione podchody.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Wystarczy

Postprzez goska » środa, 9 maja 2012, 18:55

ja rowniez uwazam, ze nic na sile. Dziewczyny mialy swoj cel, w ich mniemaniu ambitniejszy, niz to forum i go osiagnely. dzialaja w innym miejscu, ale dla tej samej osoby. to forum i tak juz od dluzego czasu bylo narzedziem sluzacym osiagnieciu tego stanu rzeczy. uwazam, ze dostep do fb z kont prywatnych nie ma tu nic do rzeczy. kluczowa byla sprawa celow, ktore sobie stawialismy jako forum. w pewnym momencie rozbigly sie na boki i spolaryzowaly. jedynym mankamentem tej calej sytuacji byl brak otwartosci i kluczenie w temacie. mozna to bylo zalatwic otwarcie i smialo poinformowac forumowiczow, ze jest sie zaangazowanym w innym miejscu. nie sa fajne sytuacje kiedy sie tak nachalnie udaje, ze sprawy sie maja inaczej, niz sie maja.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Wystarczy

Postprzez Lori » środa, 9 maja 2012, 19:00

cukierku, wiem, że stawiam Cię w niezręcznej sytuacji, ale spróbuj spojrzeć na to z mojej perspektywy. Nie mam siły. Dość mam ciągłych prztyków i zarzutów o złą wolę. W chwili obecnej mam wrażenie, że jakąkolwiek decyzję bym podjęła na forum, znalazłyby się osoby ją kwestionujące (zresztą już się to zdarzało). Ileż można się szarpać i próbować balansować na linie?

Ja temu forum dobrze życzę mimo wszystko, łączy mnie z nim sentyment, ale chyba już wystarczy z mojej strony. Show must go on :wink:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » środa, 9 maja 2012, 19:00

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron